Edukace nově i v expozici Věznice Uherské Hradiště

29. srpna 2024

Slovácké muzeum v novém školním roce rozšiřuje nabídku stálých edukačních programů v Galerii slováckého muzea, a to v expozici Krajina, sem tam zvíře a v rámci projektu Bez umění radost není.

Úplně nově, od října 2024, pak nabídne edukační programy v Expozici Věznice Uherské Hradiště nacházející se v uherskohradišťské Redutě.

I nadále se edukační programy již tradičně konají v hlavní budově muzea ve Smetanových sadech a v Památníku Velké Moravy – Cyrilometodějském centru ve Starém Městě.

Školám i v letošním roce nabízíme možnost zakoupení roční zvýhodněné permanentky ve výši 7 000 Kč. V případě návštěvy edukačního programu se pak neplatí vstupné do objektu, ale pouze cena za žáka/studenta za výukový program.