Toulky se Slováckým muzeem

13. 8. – 15. 8. 2024
Hlavní budova Slováckého muzea
Smetanovy sady 179

Nechte děti toulat se Slováckým muzeem, s námi se nudit nebudou. Prožijí nevšední dopoledne a odnesou si spoustu zážitků. Během čtyřhodinového programu (od 8 do 12 hodin) se podívají na aktuální výstavy a vyrobí si předměty podobné těm ve výstavách. Během tří dnů navštíví tři objekty Slováckého muzea. Děti můžete přihlásit buď na jednotlivé dny, ale také na všechny tři dny najednou. Program je určen pro děti od 5 do 12 let.

První den, v úterý 13. 8., zamíříme do hlavní budovy Slováckého muzea, kde se podíváme do národopisné expozice Slovácko, budeme si povídat o tradičních řemeslech a nebudou chybět ani dílničky.

Další den, středu 14. 8., strávíme v Galerii Slováckého muzea, kde si děti vyrobí svá umělecká díla.

Poslední den, ve čtvrtek 15. 8., vyrazíme do Starého Města do Památníku Velké Moravy – Cyrilometodějského centra, kde se vydáme na výlet v čase. A to od dob lovců mamutů až po období Velké Moravy.

Cena: 200 Kč/den (pitný režim zajištěn, svačiny vlastní).

Místo setkání: hlavní budova Slováckého muzea, Smetanovy sady.

Počet účastníků je omezen, NUTNÁ REZERVACE.

Více informací podá a rezervaci zajistí:
Mgr. Alexandra Turečková,
mobil: 734 693 528,
e-mail: alexandra.tureckova@slovackemuzeum.cz

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.