Tvoříme v muzeu

Hlavní budova Slováckého muzea
Smetanovy sady 179
Háčkované ozdoby.

Dlouhé podzimní večery jsou ideální pro rukodělné práce – zpříjemněte si čas a vytvořte si třeba krásné háčkované ozdoby. Zvonečky, andílci, srdíčka nebo hvězdičky vyzdobí vaše interiéry, okna nebo budou přichystané na vánoční stromeček.

Techniku háčkování účastníky naučí Ludmila Dvořáková ze Sadů, která je mimo jiné nositelkou Ceny Vladimíra Boučka za výrobu kraslic zdobených voskovanou batikou.

Přítomní se mohou nechat inspirovat precizními a nápaditými vánočními ozdobami šikovné tvůrkyně, seznámí se nejen se základy techniky háčkování, ale naučí se i rozkreslit vzor.

V ceně kurzovného účastník obdrží:

• háčkovací přízi,
  • háčky,
  • rozkreslený vzor.

Cena: 300 Kč.

Kapacita kurzu: 10 účastníků.

Zájemci se mohou přihlásit:
Mgr. Gabriela Směřičková
gabriela.smerickova@slovackemuzeum.cz
+420  572 556 556, +420 572 551 370

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.